nasze technologie = czyste powietrze

Kilka słów o nas

czytaj więcej

Nasi Partnerzy

czytaj więcej

SPRAWDŹ OFERTĘ:  INSTALACJE ODPYLAJĄCE | INSTALACJE ODCIĄGOWE | TRANSPORT PNEUMATYCZNY | ZBIORNIKI NA MATERIAŁY SYPKIEFirma Proko zajmuje się kompleksowymi wdrażaniem instalacji i urządzeń odpylających. Działamy proekologicznie, oferując naszym klientom wysokiej jakości usługi. Stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, które sprawdziły się na całym świecie, a już niedługo mogą przynosić korzyść również Twojej firmie.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Nasza oferta to przede wszystkim instalacje odpylające, jak również pojedyncze urządzenia, takie jak filtr pulsacyjny, czy filtry workowe. Kładziemy wysoki nacisk na to, aby klienci byli w pełni zadowoleni, dlatego też swoje działania opieramy na sprzęcie, który pochodzi od cenionych na całym świecie producentów. Dzięki temu masz pewność, że instalacje odpylające wdrożone przez Proko na pewno Cię nie zawiodą i zapewnią długie lata perfekcyjnej pracy.

W ofercie posiadamy także nowoczesne kominy przemysłowe, które skutecznie pozbędą się spalin, dymu, czy zużytego powietrza. Świetnie sprawdzają się w każdej gałęzi przemysłu np.: energetyce, hutnictwie i fabrykach chemicznych. W tym wypadku dla klientów mamy kilka propozycji kominów, gdyż dzielą się one na stalowe, ceramiczneoraz z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, na który się zdecydujesz, my dołożymy wszelkich starań, abyś mógł być w pełni zadowolony.

Jeśli prowadzisz zakład stolarski lub spawalniczy, to konieczne będzie miejscowe pozbywanie się powstających pyłów i kurzu. Proponujemy profesjonalne odciągi miejscowe, które skutecznie i szybko pozbędą się zanieczyszczeń z wybranego stanowiska pracy.

Transport pneumatyczny jest jedną z naszych specjalizacji i w ramach tej usługi wdrażamy specjalne instalacje, które pozwalają na łatwe i szybkie odprowadzanie zanieczyszczeń oraz transport materiałów sypkich za pomocą sprężonego powietrza.

Dodatkowo oferujemy również proste w obsłudze zbiorniki na materiały sypkie, dzięki którym można między innymi szybko pozbyć się zebranych zanieczyszczeń lub zutylizować je w bezpieczny sposób.

Zaufaj profesjonalistom

Nasz zespół to grono świetnych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażania nowoczesnych instalacji odpylających. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, z których będziesz w pełni usatysfakcjonowany.  

©2015 proko-sosnowiec.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.   Projekt i realizacja: Web-Profit