nasze technologie = czyste powietrze

Instalacje odpylające/odciągi miejscowe

Zależy Ci na idealnym oczyszczaniu gazów i powietrza na poszczególnych stanowiskach w Twoim zakładzie? Konieczne będą do tego odciągi miejscowe, które zostaną połączone w jedną, sprawnie i efektywnie działającą instalację odpylającą.

Tylko wysoka jakość

Proponujemy Ci nowoczesne instalacje odpylające, które budowane są w oparciu o najlepsze i niezawodne komponenty. To gwarancja trwałości przez kolejne lata oraz idealnego oczyszczania gazów i powietrza z pyłów i innych zanieczyszczeń.

Profesjonalne instalacje odpylające mają szczególne znaczenie w zakładach, gdzie występuje bardzo duże zanieczyszczenie, które może powodować zagrożenie dla życia i zdrowia pracowników. Efektywne odciągi miejscowe skutecznie pozbywają się pyłów, czy spalin z danego stanowiska, a następnie oczyszczane w filtrach workowych są kominami wydalane na zewnątrz. W ten sposób wdychanie trujących gazów i pyłów jest zminimalizowane i z pewnością będzie miało wpływ na lepsze zdrowie pracowników i brak opłat środowiskowych.

Fachowa instalacja

Wdrażaniem i projektowaniem instalacji odpylających oraz odciągów zajmuje się nasza wykwalifikowana kadra pracownicza. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że wszystko będzie zainstalowane w prawidłowy sposób i nigdy Cię nie zawiedzie.

Jeśli masz problem z wyborem optymalnych rozwiązań, to bardzo chętnie pomożemy Ci zbudować taką instalację odpylającą, która będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. Jest to przede wszystkim oszczędność pieniędzy, bowiem wdrażamy wyłącznie takie elementy, które faktycznie będą Ci niezbędne i ewentualnie pozwolą w przyszłości rozbudować instalację, gdyby zachodziła taka potrzeba.

©2015 proko-sosnowiec.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.   Projekt i realizacja: Web-Profit