nasze technologie = czyste powietrze

Transport pneumatyczny/zbiorniki na materiały sypkie

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne rozwiązania, które pozwolą Ci wdrożyć na terenie Twojego zakładu transport pneumatyczny. Pozwoli on skutecznie przemieszczać materiały sypkie i zanieczyszczenia na pewne odległości. Instalacja dopasowana jest do potrzeb klienta i gwarantuje wysoką efektywność w transporcie materiałów. Dodatkowo proponujemy profesjonalne zbiorniki na materiały sypkie, w których przechowywać możesz materiały sypkie - zanieczyszczenia i suche pyły - dzięki zastosowaniu aeracji.

Tylko wysoka jakość

Stawiamy wyłącznie na rozwiązania indywidualne, które dostosowane są do potrzeb każdego klijenta To dla Ciebie gwarancja niezawodności i trwałości w korzystaniu z naszych instalacji. Nie musisz martwić się o jej sprawne działanie, ponieważ dobierzemy poszczególne komponenty w taki sposób, aby oferowały możliwie najwyższą efektywność transportowania materiałów.

Szybki i fachowy montaż

Montażem naszych urządzeń zajmują się nasi doświadczone firmy, co jest dla Ciebie gwarancją, że transport pneumatyczny będzie działał w sposób prawidłowy. Zawsze na bieżąco jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami, aby jak najbardziej dopasować poszczególne rozwiązania i zapewnić pełne zadowolenie z efektu końcowego. Warto także podkreślić, że instalacje pneumatyczne oraz zbiorniki na materiały sypkie, które oferujemy dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach, więc zakłady z mniejszym budżetem na inwestycje także znajdą u nas coś dla siebie.

©2015 proko-sosnowiec.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.   Projekt i realizacja: Web-Profit