nasze technologie = czyste powietrze

Kominy przemysłowe

Kominy przemysłowe w sposób profesjonalny i bardzo efektywny pozwalają na szybkie odprowadzanie spalin, pyłów, czy dymu. Oferujemy naszym klientom wdrażanie tego typu rozwiązań i budowanie wysokiej jakości kominów, które sprawdzą się w ich zakładach przemysłowych.

Perfekcyjny projekt

Prace zaczynamy od określenia wymagań klienta oraz zaprojektowania komina w taki sposób, aby jak najlepiej mógł spełniać on swoje zadanie. Na tym etapie ustalana jest jego minimalna wysokość oraz przekrój, który będzie idealny, aby skutecznie odprowadzać wszystkie spaliny. Dzięki temu masz gwarancję, że wdrożone rozwiązanie będzie bardzo efektywne i w pełni zaspokoi Twoje potrzeby.

Oferujemy różne technologie wnoszenia, bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma nie tylko inne wymagania, ale również pewien budżet przeznaczony na tego typu inwestycje. Dlatego też nasi fachowcy zawsze dokładnie analizują potrzeby klientów i są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które z pewnością sprawdzą się w danej sytuacji.

Wysokiej jakości materiały

Kominy przemysłowe projektowane przez nas przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, które gwarantują trwałość przez kolejne lata. Dzięki temu nie jesteś skazany na to, aby co kilka miesięcy dokonywać w nim jakichkolwiek poprawek czy dodatkowych inwestycji. Budową zajmują się wykwalifikowane firmy, które znają się na swojej pracy i zadbają o idealne wykonanie wszystkich prac. Szanujemy Twój czas, pieniądze oraz poważnie podchodzimy do każdego zlecenia, więc zyskujesz pewność co do właściwie wydanych pieniędzy.

©2015 proko-sosnowiec.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.   Projekt i realizacja: Web-Profit